-> Deník politika

2017-02-28
Večerní příprava podkladů na schůzi pobočky Praha 4 příští týden.

2017-02-25
Na Václavském náměstí demonstrace APM za svobodné podnikání a proti Babišovo-Sobotkovým regulacím a buzeracím. Bylo to relativně dlouhé s mnoha řečníky, ale mluvili velmi dobře a bylo dobré vidět, že se sejde na 1000, možná 1500 lidí. Byť je to pořád „málo“, ale ne každý má čas a chuť lítat v sobotu po náměstí.

2017-02-24
Rozdávací akce ke „Stávce živnostníků“ slavila úspěch, zejména v Nuslích. Takových akcí potřebujeme co nejvíc, snad se bude dařit.

2017-02-22
Úspěšně proběhlo předání materiálů na akci týmům. Večer rozeslán newsletter Svobodných Praha 4 – druhé letošní číslo.

2017-02-20
Poslední dny věnuju přípravě akce „Stávka živnostníků„, kdy chci dát dohromady 3 kontaktní týmy na obejití provozoven v Praze 4 a informování majitelů o Svobodných a o naší akci. Mimo spousty telefonátů a zpráv na FB jsem byl dnes vyzvednout propagační materiály na Letné.

2017-02-17
V Café Start na sídlšti Krč jsme díky tátovi uspořádali výstavu fotek Staré Krče. Přišlo asi 20-30 lidí se podívat na to, jak výstavu zahájím a okomentuju fotky. Mohl jsem asi být ještě trochu lépe připravený, ale prý to bylo dobré a účastníci odcházeli spokojení.

2017-02-15
První letošní jednání zastupitelstva Prahy 4. Neměl jsem žádnou interpelaci a celkově to bylo docela klidné a rychlé jednání. Shrnutí v článku.

2017-02-06
Pravidelná schůze pobočky Praha 4, tentokrát z mé strany zkrácená o to, že jsem spěchal na koncert Dream Theater od 20:00. Takže jsme potřebné koordinační body projeli jen letem světem nebo spíš neprojeli vůbec 🙁

2017-02-04
Jednání republikového výboru Svobodných. Opět spousta teatrálnosti a řečí a spousta odložených bodů. Řešilo se usnesení k tématu kampaně, ve kterém se mi nelíbila věta, která podle mého otvírala cestu tlačení czexitu jako hlavní téma, ale ačkoliv můj návrh na vyškrtnutí neprošel, tak kupodivu to tábor zastanců vystoupení i tak považoval za svou prohru. Prošel můj návrh na změnu primárek (volba lídra zvlášť), návrh dřívějšího termínu primárek, který jsem podával v říjnu(!) opět propadl dál, proto jsem ho stáhl, protože v březnu zkracovat květnový termín už cenu nemá. Stejně tak byl odložen můj podnět k prezidentské kampani. Jednání ReV jsou opakovaně svolávána nesmyslně krátce a logicky se nestíhá. Ale zdá se, že to nikomu nevadí.

-> Deník politika