-> Deník politika

2017-01-22
Proběhl celkem poklidný a ničím nerušený sněm krajského sdružení Praha. Ryl jsem trochu do velice vágně navrženého rozpočtu bez pořádného vysvětlení, ale jednak je to tradice, druhak to nikomu moc nevadí, takže jedeme dál. Potom jsem se snažil pomoct kolegovi Peleškovi lépe formulovat jeho návrh ohledně fundraisingu, nakonec se dospělo k nějaké shodě. Vzdor svému přesvědčení, že se mi nelíbí podnik Rebel Wings a nechci tam chodit, jsem tam nakonec po skončení sněmu s ostatními šel a počkali jsme si tu na výsledek volby předsedy – schválně, tipněte si, vyhrál Mach nebo Mach?

2017-01-19
Došel jsem večer na schůzku pražského KrP s koordinátory poboček, ale vydržel tam jen necelou hodinu. Pořád to ještě není OK, teď se mi pro změnu blokly záda a brní mě ruce…

2017-01-16
Dokázal jsem alespoň odeslat email s fotkami nepořádku v lese na Prahu 4 s žádostí o úklid. Vedle toho jsem také reportoval poškození modřínů ve Velkém háji – jsou ve větším množství napadené kůrovcem. Snad si odpovědné orgány poradí dřív, než tam žádné nezbudou.

2017-01-14
Protože mě nemoc naprosto zdeptala, nemohl jsem se účastnit ani schůzky nově se rodícího volebního štábu, kam jsem byl přizván, ani následné debaty tří kandidátů na předsedu Svobodných.

2017-01-08
Podařilo se mi sepsat návrh na ReV – výzvu, aby Svobodní postavili prezidentského kandidáta. Podpořilo mě pět dalších kolegů z ReV. Ale šance na přijetí návrhu bohužel příliš nevidím. Ostatní dávají přednost pohodlnosti před ambicemi.

2017-01-02
Večer pravidelná schůze pobočky Praha 4, po které jsem ulehl do postele a nemoc, jakou celé roky nepamatuju, mě na dlouho vyřadila ze vší rozumné činnosti…

-> Deník politika