Můj Deník politika obsahuje informace o mé politické aktivitě – co jsem kde dělal, s kým jsem se potkal, apod. Cílem je transparentost mého jednání. Budu se snažit zachytit maximální množství interakcí. Pokud budete vědět o události, kterou jsem zde nezachytil, neváhejte se ozvat. Důvodem opomenutí bude zapomnětlivost, nikoliv úmysl. Také se mi vždycky nedaří aktualizovat stránku obratem, může to trvat pár dní i týdnů.

17. 07. 2017
Navštívil jsem prázdninové jednání komise územního rozvoje Prahy 4. Přišel jsem s úmyslem ohlídat si, aby se náhodou na program nedostal pokoutně na místě bod týkající se výstavby v Krči, ale naštěstí jsem byl zklamán – byly dodrženy předem ohlášené body.

06. 07. 2017
Dnes jsem se věnoval přípravě materiálů na naší sousedskou nástěnku a poté na webu zprovozňoval novou sekci Čítanka.

03. 07. 2017
Večer pravidelná měsíční schůze pobočky Praha 4. Tentokrát nás bylo víc než minule, takže jsme mohli alespoň trochu schůzovat. Informoval jsem o stavu financí, zrekapituloval plnění cílů vytyčených na začátku roku (jde nám to jen z části) a vymýšleli jsme nějaké akce na podzim.

02. 07. 2017
O víkendu jsem se probíral svou FB stránkou a ze starých příspěvků vybíral texty, které by stálo za to zveřejnit tady na mé stránce, jako kratší články. Docela zajímavá archeologie. Nešikovné je, že člověk musí rollovat dolů výpisem příspěvků, jinak se na ty staré nedostane… Zatím jsem se dostal ke květnu 2015. Chtěl jsem to stihnout celé, ale byl jsem zjevně pilný autor a naopak nebyl pilný kopírovač. Večer pak menší příprava na zítřejší schůzi pobočky a podařilo se mi zase jednou sepsat nové číslo newsletteru – páté letošní číslo.

 

Protože záznamů je hodně, zde je vždy jenom aktuální měsíc a historii jsem rozdělil na stránky po jednotlivých měsících:

Zatím tu není dříve publikovaná starší historie 2013-2016, ale slibuji, že časem vrátím i ji.